Share on email
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram

سئو چیست؟

سئو چیست

در واقع سئو موضوعی است که به مهمترین مبحث شرکت های بزرگ تبدیل شده است زیرا در شرایط فعلی ترجیح این شرکت‌ها به تبلیغات دیجیتال یا دیجیتال مارکتینگ که سئو یکی از این شاخه های آن می باشد و می توان گفت که مهمترین آنها می باشد.

سئو چیست ؟

حال می پردازیم به این موضوع که سئو چیست و به چه معنا می باشد.

درواقع سئو به معنای عامیانه آن بهینه سازی برای موتورهای جستجو می باشد ولی اگر این جمله برای شما گنگ میباشد بهتر است سئو را اینگونه برای شما توضیح بدهم در واقع سئو برنامه بلند مدتی ست که برای پیشرفت و بهبود بازدید از محصولات و سایت خود و یا هر آنچه در وب سایت خود ارائه می دهیم می باشد.

پس برای این بهبود و بهینه سازی برای موتورهای جستجو بهتر است استراتژی بلند مدتی داشته باشیم.

سئو چیست

تهیه لیستی از مهم‌ترین هدف‌ها در سئو

پس به سراغ دفترچه یادداشت خود بروید و لیستی از مهمترین کارهایی که می‌توانید برای بهبود رتبه سایت خود بکنید را یادداشت کنید. این یادداشت از بودجه بندی و اهدافی که در آینده در نظر دارید به آن به رسید شروع شده و به استراتژی های مارکتینگ مختلف ختم می شود که در آینده نزدیک آنها را در کنار یکدیگر فرا خواهیم گرفت.

در واقع این استراتژی ها در آینده نچندان دور بیزینس شما را متحول خواهد ساخت و بازدید سایت شما را چندین برابر خواهند کرد و دیگر نیاز نیست که شما در محیطی فیزیکی اقدام به فروش و یا ارائه محصولات خود نمایید.

مباحث مختلفی در سئو سایت شما موثر خواهند بود از جمله کلمات کلیدی یا بهتر است بگوییم کلمات استفاده شده در متن بک لینک سازیهای مختلف از جمله لینک های داخلی و یا خارجی ساختار مناسب وب سایت اهمیت خدمت ارائه شده و یا محتوای تولید شده.

نکات مهم سئو

مهمترین فاکتور سئو در سال 2019

مهمترین قسمتی که برای سئو در سال 2019 می توانیم قائل شویم تغییر ترکیب کلمه search engine optimizition به کلمه search experience optimiziton است در واقع در این سال گوگل ترجیح می دهد که نیاز کاربران در درجه اول قرار گیرد و کمتر به ربات های خود اهمیت بدهد پس تجربه کاربری برای وب سایت ما اهمیت بسیار زیادی را دارا می باشد.

فرض کنید می خواهید در یک کلمه مهم گوگل رتبه اول را داشته باشید در درجه اول باید به شما توصیه کنم که صبر و حوصله به همراه تلاش حرف اول را در دنیای سئو میزند پس فراموش نکنید شما با گذشته چندین روز نمی توانید به سرعت کلمه دلخواه خود را به دست آورید و در رتبه بندی گوگل حائز بهترین رتبه شوید.

سئوی 2019

همیشه به روز باشید

google هر روز الگوریتم ها قوانین خود را به روز کرده و وب مستران همیشه باید این اخبار قوانین را دنبال کنند زیرا در درجه اول باید بدانیم که سئو چیست و بعد از آن تا همیشه به دنبال بروز رسانی این علم باشیم. به شما پیشنهاد موکد می‌کنم که با سایتی به نام moz آشنا بشید و این سایت رو دنبال کنید و برای اینکه بهتر درک کنید که “سئو چیست” این مقاله را مطالعه کنید.

در این راستا بهتر است همیشه از تکنیکهای اصولی و قوانین منظم گوگل استفاده کنیم در واقع تکنیکهای مخرب که google از آنها بیزار است را فراموش نماییم نکته ای که در ابتدای مقاله گفته شد را فراموش نکنید همیشه در دنیای سئو صبر و تلاش نکته اساسی می باشد به شما توصیه می می‌کنم به دنبال تکنیکهای فریبنده ی گوگل نروید زیرا پس از گذشت یک مدت کوتاه این تکنیک ها از سوی گوگل شناسایی خواهد شد و دیگر شما در گوگل جایگاهی نخواهید داشت. در مقاله‌های آینده این وبسایت با آموزش سئو در تمامی مراحل آن از صفر تا صد آشنا خواهید شد.

این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin
امید ابوالحسنی

امید ابوالحسنی

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *